<
Žaluzie Mika, výrobce stínící techniky

Shrnovací lamelové plastové dveře

Oblíbený bytový doplněk, který najde uplatnění v interiérech, kde je potřebná úspora prostoru. Skvěle nahrazují klasické dveře, šatní dveře a jsou vhodné jako předělovací prostorové stěny.Vyrobeno z plastového materiálu o škále 26-ti barevných odstínů, dovoz Itálie.

Nabídka 24 barevných provedení - 6 barev bez potisku - 18 barev s potiskem - (imitace dřevin, pískované, jednobarevné ) v provedení prosklené nebo plné, jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře s madlem a magnetem, klikou plastovou nebo hliníkovou, použití 14 druhů lamel s rozměry dle požadavků zákazníka. Správné využití prostoru a nehlučný provoz.

DVEŘE VÁM VYROBÍME NA POŽADOVANÝ ROZMĚR TAK, ABYSTE NEMUSELI NIC UPRAVOVAT A DVEŘE MOHLI DLE PŘILOŽENÉHO NÁVODU JEDNODUŠE NAMONTOVAT
Dveře jsou vyráběny z velmi kvalitního plastového materiálu (dovoz Itálie).
Dealerům a stálým zákazníkům poskytujeme slevy

Barvy

24 barevných provedení

 

6 barev bez povrch. úpravy

(barvy 01 – 06 viz vzorník a ceník)

18 barev s povrch. úpravami

(imitace dřeva, pískové, jednobarevné lakované, …)
(barvy 11 – 28 viz. vzorník a ceník)

Rozměry

šířka libovolná od 57 cm

 

výška – běžně do 252 cm,
maximálně do 300 cm

(v rozměru nad 252
delší dodací lhůty)

Provedení

plné

 

prosklené – 6 typ; skel ve třech bar.provedeních

(rozmístění skel libovolné)

Typ

jednokřídlové

Všechny typy na požádání
se spodním vedením


dvoukřídlové

jednokřídlové oboustranné

Doplňky

PVC nebo dřevěné madlo + magnet

(všechno v několika
barevných provedeních)

PVC klika se zámkem

Hliníková klika se zámkem

Další informace o shrnovacích lamelových plastových dveřích Vám ochotně poskytnou naši pracovníci obchodního oddělení - viz kontakty

Shrnovací dveře KARINA

shrnovací dveře KarinaShrnovací dveře KARINA jsou dveře lamelového typu z imitaci kůže. Jsou konstrukčně řešeny pro zavěšení do hliníkového nosného profilu pomocí jezdců z plastu. Dveře jsou na jedné straně napevno přišroubovány pomocí vrutů a na druhé straně osazeny standardně magnetickým zámkem.
Oproti klasickým křídlovým dveřím se používají zejména tam, kde chceme ušetřit místo. Dveře je možné osadit do ocelových nebo dřevěných zárubní, případně i zděných průvlaků, předsíní, bytů, kanceláří, společenských místností atd. Součástí balení jsou vlastní dveře, hliníkový nosný profil, kovový dorazový profil a připevňovací materiál.

Leták shrnovací dveře (pdf 3,8 MB)

 

Shrnovací stěny HARMONIE

Shrnovací stěny HARMONIE jsou shrnovací příčky z umělou kůži určené pro změnu prostorové dispozice tam, kde se vyžaduje častá a rychlá změna v propojování a oddělování vnitřního prostoru.Shrnovací stěny HARMONIE
Jde o stěny harmonikového typu, které jsou řešeny pro zavěšení do hliníkového nosného profilu pomocí jezdců s kolečky v kombinaci plast a kov. Stěny jsou na jedné straně na pevno přišroubovány pomocí vrutů a na druhé straně osazeny standardně mechanickým zámkem.
Výhodou Harmonií je, že při montáži není potřeba narušovat podlahové krytiny, mají velmi dobré zvukově i tepelně izolační vlastnosti, lze je uzamykat. Otevřenou stěnu je možno vybavit blokováním proti zpětnému pohybu.
Vyrábí se přímo na míru, v případě zájmu o instalaci dveří Vám doporučujeme obrátit se na naši firmu, případně kontaktovat odborníka ve Vašem okolí.

Shrnovací stěny HARMONIE Shrnovací stěny HARMONIE

Vzorník materiálů pro shrnovací stěny HARMONIE:

H2 H6 H9 HC
h2 h6 h9 hc

 

Sortiment našich žaluzií

 Žaluzie MIKA I všecha práva vyhrazena
tel./fax: 541 240 674, tel: 605 251 923 I otevírací doba Po-Čt: 9–12 13-17 hod., Pá: 9–12 13-16 hod., / 12-13 hod. pouze po domluvě / I kompletní kontakty CREATED BY SCRAP