Žaluzie Mika, výrobce stínící techniky

Vertikální žaluzie

žaluzie vertikálníVertikální látkové žaluzie jsou moderním a cenově velice dostupným zastiňovacím doplňkem kanceláří a representativních prostor.
V posledních letech se ale díky širokému sortimentu látek dostávají do popředí v moderních domácnostech, kde dokonale nahrazují klasické záclony a závěsy. Jsou bezúdržbové, praktické na ovládání a vhodné na zastínění velkých ploch. Zákazník má možnost kombinovat různé typy a barvy látek , a vytvořit si tak dokonalé barevné kombinace dle vlastních představ. Pro zatemnění interiéru dodáváme speciální látky, které nepropouští světlo, a pro náročnější zákazníky lamely z přírodních materálů.

Třásňové závěsy

Vertikální třásňové dekorativní závěsy slouží především na zastínění a dekoraci oken. Je možné je taktéž využít i na optické předělení interiéru. Novinka s označením "třásňové závěsy" vytvoří interiér, ve kterém se budete cítit dobře a uvolněně za pomoci barev, hry světla a stínu, měkkých a na dotek příjemných materiálů. Tento nový designový prvek s jednoduchou a spolehlivou konstrukcí slouží zejména na dotvoření atmosféry v interiéru.
Naklopením lamel se šířkou 89 mm, které jsou složeny z 3mm šňůrek, se vytvoří zajímavá hra se světlem a stínem. Až 28 druhů atraktivních barev umožňuje vzájemnou kombinaci jednotlivých pásů třásní. Výsledkem jsou ojedinělé barevné kombinace a dekorativní třásňový závěs, který je vyrobený na míru uživatele. Je možné ho dále oživit ozdobnou sponou a vytvořit dekoraci spojenou s ročním obdobím nebo událostí.
Všechno záleží na kreativitě uživatele a individuálních požadavcích. Na rozdíl od třásňových záclon v metráži jsou třásňové vertikální závěsy hustší. Umožňují výrobu atypických tvarů a různé směry shrnování a typy ovládání - od manuálního až po elektromotorické. V případě manuálního ovládání těchto dekorativních závěsů doporučujeme jednoznačně použít dekorativní závaží.
K-system v současnosti nabízí tyto provedení třásňových závěsů:

  • standardní rovné provedení,
  • provedení pro šikmé plochy,
  • oboustranné ovládání,
  • horizontální oblouk,
  • vertikální oblouk,
  • motorické ovládání.

Dekorativní vertikální třásňové závěsy jsou dokonalým doplňkem Vašeho interiéru. Díky možnosti libovolné kombinace barev třásňových pásů můžete dosáhnout perfektní výsledek.

Fotogalerie

žaluzie žaluzie žaluzie žaluzie žaluzie

realizace

katalog látek 01 (pdf 11Mb)

katalog látek 02 (pdf 3Mb)

vertikální PVC žaluzie (pdf 1Mb)

technické informace (pdf 0,7Mb)

 

fotožaluzie

Vertikální fotožaluzie

- Fotožaluzie mají originální a neopakovatelný design, vhodně doplňující interiér.
- Fotožaluzie lze vyrobit i z vlastních fotografií.
- Fotožaluzie nabízejí efektivní řešení zastínění kanceláří, přednáškových místností i náročných bytů.
- Fotožaluzie můžete také využít pro velmi efektivní reklamu ve výlohách a oknech kanceláří.
- Fotožaluzie vám zajistí ochranu před sluncem a nežádoucím světlem.
- Fotožaluzie mají dlouhou životnost (pokud se však rozhodnete pro jiné, dají se staré lamely snadno vyměnit za nové s jiným potiskem).

Ceny

Ceny se stanovují individuálně na základě konkrétních požadavků. V případě zájmu neváhejte a kontaktujte nás na uvedených kontaktech nebo vyplňte formulář (níže), ve kterém nám můžete popsat Vaše přání. Data zpracujeme a spojíme se s Vámi osobně.

Dodavatelé materiálů pro  vertikální systémy a posuvné stěny neustále rozšiřují svoji nabídku……
 Zde nabízíme inspirativní fota pro inovaci  Vašich stávajících interiérů.  

Fotogalerie

žaluzie žaluzie

Sortiment našich žaluzií

 Žaluzie MIKA I všecha práva vyhrazena
tel./fax: 541 240 674, tel: 605 251 923 I otevírací doba Po-Čt: 9–12 13-17 hod., Pá: 9–12 13-16 hod., / 12-13 hod. pouze po domluvě / I kompletní kontakty CREATED BY SCRAP